Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NOD32 - zpomaluje a zatěžuje počítač?

Prosím poradí mi někdo?Slyšel jsem,že NOD32 zatěžuje dost počítač a zpomaluje.Bylo mi řečeno,že si mám dát místo něj nějaký AZUREUS.Poradí mi někdo?Na erot. stránky nechodím,tak jestli musím mít NOD32,když zpomaluje ramku. Děkuji

[mod]Příště bych prosil psát výstižný titulek (bylo "NOD32"). (host)[/mod]

Jakykoliv antivir ti zatizi system. Nektery vic, nektery min.
Takze tvrzeni, ze NOD zatezuje system je spravne.

Jinak tvrzeni, ze NOD zpomaluje ramku je nesmysl. Ramku nezpomalis.

Tazateli doporucuji toho, kdo mu to tvrdil nakopat do hader.

NOD32 běhá velmi svižně, máme ho nainstalovaný na všech pc. Předtím jsme měli AVP Kaspersky, taktéž antivirová špička, ale u něj jsme občasné zpomalení pocítili. Nějaký antivirus rozhodně doporučuju.

jisté zpomalení je když se aktualizuje systém a běží to na pozadí, takže o tom nevíte (až se zobrazí okno o dokončení aktualizace). Jinak dle mých zkušeností jeden z těch co méně zatěžují systém. Na Invexu u nich na stánku dávali licence do konce roku zdarma a kupodivu žádná tlačenice u registračního pc.