Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo - Reklamační řád

Zdravím, chtěl bych se zeptat na jeden bod v reklamačním řádě od skvělé firmy Lenovo:

2. Záruka se nevztahuje na následující případy:
c) na opotřebení věci způsobené jejím obvyklým užíváním
(Je toto normální, aby si firma Lenovo napsala tento bod? V tom případě jejich notebooky se nesmějí používat a pokud ano, ztrácejí záruku.)

Díky za odpovědi. Dnes mi totiž přišel notebook z opravy, která nebyla uznána. A byl jsem nařčen za špatné používání notebooku. Praskl pant ve vnitřní straně. Celý rok mi nikde notebook nespadl, chovám se k němu opatrně. Již od začátku občas křupal (jednou za čas).

Celé znění reklamačního řádu:

reklamacni-rad-a346

(Omlouvám se za případné pravopisné chyby)

Jak uz tu napsali jini, ten bod v reklamacnim radu je v poradku, to ze ti praskl sam od sebe pant ne. Do toho servisu bych zavolal a zvednul na ne hlas, pokud o opakovany reklamaci nebudou chtit ani slyset, zkusil bych poslat email primo na cesky zastoupeni Lenvo, pripadne i anglicky primo Lenovu, jestli teda na webu nejaky kontakty maji. Kdyz neuspejes, tak holt leda soud, pred tim by asi bylo dobry se poradit v nejakym tom SOS apod.