Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WINDOWS XP

Několikrát se mi stalo,že při zapnutí PC mi nenaskočil Windows xp a hlásilo to nějakou chybu.Po půlhodinovém restartování a vypínání se sám rozjel.Nevíte někdo čím to může být?Tohle se mi stává dost často....Děkuji

[mod]Příště, prosím, volit nadpis tak, aby z něj byl patrný problém. Jinak ztrácí na významu. (цензор)[/mod]

jj, tuhle mi zavolal jeden user a zeptal se mě: "počítač se mě tu na něco ptá, mám kliknout na OK nebo Zrušit?" :-D

Tož jsem se podíval do své křišťálové koule, pak jsem vyvrhl vnitřnosti slepice, ale nic jsem nevykoumal. Tak jsem mu řekl že má zmáčknout "Ok". Uživatel byl spokojený a na dotaz, co že to teď dělá odvětil, že to "píše 'Formátuji disk C:'" :-D

Může to být horší, představ si že jsi hlavní pyrotechnik na MV ČR a volá Ti nějaký rozrušený hlas: "Jsem právě v Tescu, je tady položená nějaká velká krabice s digitálním budíkem, který něco odpočítává, teď to například ukazuje třicítku a od tý krabice vedou dva dráty k nějakým hnědým válečkům. Půjčil jsem si kombinačky a mám štípnout ten červený nebo modrý, anebo oba najednou?"

Na tohle téma zneškodňování bomb si neodpustím vložit sem úryvek z mého oblíbeného D. Barryho:

Kdykoli projde atraktivní žena kolem skupinky chlapů, kteří se zabývají jakoukoli činností, utrpí všichni záchvat Zmrznutí Mozku Způsobené Chtíčem (ZMZCh):

EXPERT NA ZNEŠKODŇOVÁNÍ PUM (klidně, ale naléhavě): Máme patnáct vteřin na to, abychom přerušili spínací okruh. Až napočítám do tří, přepnu na pomocné napájení a vy v tom okamžiku oddálíte tyhle kontakty, jasné?
DRUHÝ EXPERT: Jasné.
PRVNÍ EXPERT: Tak, jedna, dva... (Kolem projde atraktivní žena.)
PRVNÍ EXPERT: Júú.
DRUHÝ EXPERT: Jo.
PRVNÍ EXPERT: Mmm-MMM.
DRUHÝ EXPERT': JO.
PRVNÍ EXPERT: Júú páni.
DRUHÝ EXPERT: JOOO.
PUMA: Buuum.

Mě fascinuje, jak se všichni teroristi ve filmech pracně namáhají a vybaví bombu krystalovým oscilátorem, děličkou z kmitočtu 1 073 741 824Hz,obvody převodníku BCD na jedna z deseti, pracně tam neletují displej, jen aby svalnatý a pro dámy v širokém okolí filmového plátna atraktivní pyrotechnik viděl, jak má chvátat a od kdy zdrhat.