Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC sestava s i5 3570k ivy brige

Dobrý den.
Zájmalo by jestli se dá složit počítač který by splňoval tyto kritéria:
1. cena: 10 000-11 000 Kč
2. Komponenty z T.S.Bohemia
- i5 3570k
- ram 8G
- mikro tower
- HDD 500G SATA3
-Zatím bez grafiky nějakou dobu by mi vystačila integrovaná
-Zdroj,mechaniku atd. beru jako samozřejmost
-Nechci aby se komponenty mezi sebou nějak výrazně brzdily
3. bez windowsu , mam vlastní
4. sestavení zatím nechci počítat do ceny

Návrh v tvém limitu jsi dostal, tam nebude problém s pozdějším upgrade.
Tvoje spekulace jak dostat do krabičky od sirek autobus, jsou k smíchu budeš se s tím popasovat sám s ohledem chlazení, s výkonem zdroje pro budoucí g.kartu .......
(nakupuji tam, kde mají co potřebuji, ne tam kde mají prd výběr a popis na dvě věci)