Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde sehnat HDTV redukci ?

Ahoj,
píši sem po delší pauze a mám následující problém.
Potřeboval bych propojit moji televizi s počítačem přes component video kabel.
Na kartě je 9. pin konektor S-Video a televize má 3x cinch. Redukci jsem dostal ke kartě, ale chtěl bych nějakou kvalitnější záležitost. Popř. Stačil by ten konektor co je do karty, abych si to mohl vyrobit sám.

Něco na tnehle způsob, ale kvalitnější, pokud možno s opačným cinchem.
product.asp

Dík

a) zapojení toho konektoru se nemusí nutně shodovat se zapojením toho na grafické kartě
b) Větší průřez? Jak bys to tam chtěl vměstnat při rozměrech takového konektoru? Proto se volí krátká přechodka, a pak již si to můžeš vést čím je libo.

P.S. Pořád ale nemohu kápnout na to, kde že je to HDTV? :)

A myslis ze v tom bude nejaky rozdiel? Na tych par centimetroch co ma redukcia IMHO rozdiel nespoznas.

P.S. 9pin mini-din som asi pred rokom-dvomi zhanal a nezohnal (ani v nemecku), predpokladam ze to je specialita vyrobcov grafik. Pouzi normalne redukciu co k tomu je a nevymyslaj... :-)