Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia C6

Dobrý den mám takové dilema.Koupila jsem si asi před rokem Nokii C6 a přítelovi jaksi omylem spadl na zem a od té doby začal blbnout displej způsobem že když otevřu nebo zavřu klávesnici tak to hází různé barvy a ze začátku to nebylo tak hrozné jen to občas problikávalo ale teď už je obrazovka černá a občas hodí barvu.Mobil ale funguje mohu volat,psát cokoli jen nevidím co vlastně dělám :D každopádně byla jsem v Nokia obchodu se zeptat co a jak ...vysvětlil mi co je to za vadu a že tím trpí každý telefon s výsuvnou klávesnicí.Oprava stojí 1500 a tak si teď říkám zda to risknout a nechat opravit nebo pořídit jiný mobil.Vás se chci zeptat na názor.Děkuji moc

Jestli znáš někoho šikovnýho kutila, co má s opravami telefonů zkušenosti, můžeš mu to zkusit dát opravit (třeba je ten flex kabel skutečně jen povysunutej, popř. ten flex vyměnit).
Za 1500,- bych si to nechal opravit jen kdyby na to dali záruku. Zeptej se také v nějakém neautorizovaném servisu, tam by mohli být levnější.

To mě taky napadlo tak jsem se zeptala bratrance ten dělá do počítačů a říkal že by to i spravil ale prý koukal na manuál a je to docela složité protože se musí rozebrat celí mobil či co.Jinak s tou zárukou je to dobrý nápad :) děkuji za typ a do opravny se chystám ...byla mi jedna opravna doporučená,že prý jsou levný a šikovný tak uvidíme.Díky :)