Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mam jit do tohoto pc?

dobry den chtel bych se zeptat jestli je tenhle pc dobry za 6 tisic bohuzel tam vlastnik nenapsal zakladovku ale jestli bych si na nem neco zahral dekuji ? :)
CPU : Intel Core 2 Quad Q9300 Ctyrjadrovy 2,5Ghz
RAM : 4GB DDR2 1066 Mhz
HDD : 160GB + 250GB SATA 7200ot./min.
VGA : Ati HD 5750 1GB DDR5
DVD vypalovačka LG, kvalitni zvukova karta SB Audigy 7+1
Instalovan Windows 7, Antivir AVAST, MS Office.
Zdroj Fortron 350W.

a nebo tam je jeste tenhle Parametry:
Procesor: Intel Pentium G645 Dual Core / 2,9 GHz / 3MB / 32nm / SandyBridge
Grafická karta: ATI/AMD Radeon HD6670 / 2GB / DX11
RAM: 4GB / DDR3 / 1333MHz
Základní deska: MSI H61M-23 B3 / Intel H61 / 1155
Pevný disk: WesternDigital / S-ATA III / 320GB
Zdroj: 400W
DVD vypalovačka: Samsung / SH203B
černá case
a ja nevim :D
ja ted mam jedno jadro amd sempron +3400 :D ram 512 mb :D grafarna taky nic moc :D a soucastky na zakladovku se uz nevyrabej takze budu rad kdyz budu mit neco lepsiho :D

a nebo jsem jeste nasel

procesor: AMD Phenom II X4 965 Black edition

grafická karta: GAINWARD GTS450 1GB DDR5

základová deska: ASUS M4A77T

paměti ram: ZEPPELIN 4GB KIT DDR3 1800MHz

pevný disk: Western Digital Green 500GB 64MB cache

zdroj: EVOLVE Pulse 500W

Pod 6 tisíc bych to bral. Za 7 už bych se cukal, vzhledem k levnýmu zdroju a nejlevnějším pamětem. Ten Phenom je furt dobrej procesor. Grafika zvládne i novější hry, i když ne na full.
Když vezmu cenu použitých komponent:
- procesor 2000
- deska 1000
- paměti 500
- zdroj 400
- disk 1000
- bedna 400 (kdovíjaká tam je)
- grafika 1000 (střílím od boku)

Tak jsme na 6300Kč. Je to použitý zboží a to beru cenu procesoru takovou, za kterou se prodává na Aukru. V sestavě to snížím na 1500Kč, tudíž jsme s cenou sestavy pod 6 tisíc. Takže za 7 litrů počítač prakticky bez záruky bych nebral.

Co si budeme namlouvat, za 7 a půl si ve většině případů zahraje kulový a tím že tazatel hledá bazarové pc s 2x až 3x vyšší cenou si to dělá ještě horší. Jestli chce opravdu hrát, buď si musí zvýšit limit nebo oželet kvalitu komponent. Neříkám že by to nešlo, ale je to s hratelností her celkem o hubu.