Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows server 2008 jazyk

Zdravím, mám na VMwaru nainstalovná system win server 2008, ale při instalaci se mě to nezeptalo na jazyk a nainstalovalo se mě to v ruštině. Chvili jsem si s tim snažil hrát, chvíli googlit, ale nikde jsem nenašel intelignení návod podle kterýho změnit jazyk celého systému aspon na AJ .. v nejlepším na češtinu. Předem děkuji za odpovědi.

Problém je v tom že bych já ty znalosti mít měl, ale nám potřebuju je nabít ... Popravdě, máme to do školy a za týden bych z toho asi zřejmě měl maturovat a potřeboval bych si to procvičit, dělali jsme s tim párkát ve škole, ale když to budu mít rusky ... moc toho nenadělám :D

Pokud vim, tak CZ verze je v cestine, ENG verze je v anglictine atd.
Myslim tim to, ze pri instalaci nezadavac zadny jazyk - pouze narodni nastaveni (klavesnice a pod.)
Takze jsi nainstaloval ruskou verzi. Jinak je nejmensi problem do toho serveru doinstalovat MUI pack.
Sam to tak mam - ceskou verzi, ale anglicky MUI, bo nektere ty preklady me privedou do hrobu.