Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uninstaller-Hledám

Dobrý den
Kdysi dávno jsem měl na Pc docela schopný uninstaller, který uměl označit více programů a vymazat je i s kořenovou složkou a registry. Měl i více funkcí jako je mazání složek atd. ,ale nemůžu si teď vůbec vzpomenout jak se jmenoval. Tak jestli někdo by věděl jméno tak vás prosím hoďte jsem název, nebo odkaz na tento skvělý uninstaller.
Děkuji a přeji krásný den. :)

Tohle nebude jednoduché. Pokud to o sobě tvrdí nějaká aplikace, pracující ex post, tedy až po instalaci programů, je to velmi odvážní tvrzení a spíše bych jí nedůvěřoval (miliony aplikací mohou údaje o sobě cpát na miliony míst).

Chce to myslet dopředu a instalovat za pomocí aplikací, které celý proces instalace podrobně logují, včetně změn v registru. Pak si z údajů můžeš vytvořit script, který bude umět odinstalovat prakticky libovolné aplikace v jednom kroku.

uninstaller-download.php