Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC-herní sestava

1.FINANČNÍ LIMIT 15000-19000 Tisíc

2.PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - Herní PC + práce do školy.

3.OPERAČNÍ SYSTÉM - Windows 7 Home Premium 64bit

4.SESTAVÍTE SI PC SAMI? Zkoušel jsem si sestavit. Odkaz o kousek níže.

5.MONITOR? zatím nepotřebuji dokoupím později.

6.CO VŠE POTŘEBUJI? Grafiku,Základni desku,,Zdroj,Procesor,Pamět Ram,HDD,Mechaniku,Case,Chladič procesoru, ventilátor.

Moje sestava: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0QZE0 10TUP011R0V0119FU011MW101008Q0111VK01155I011M2K011 RAD0118BF011O1X01
Potřebuji napsat jestli by mohla být?

aspoň viz M-Pol.

Já osobně bych "prozatímně" nekoupil chladič CPU (nechal dočasně box) a místo toho koupil HD7850 1GB. Výkonově to je dalších cca 15% nahoru a výměnu/upgrade chladiče CPU je možné provést např. po nějaké době, až zase našetříš.

Na druhou stranu si musíš uvědomit, že montáž chladiče bude na tobě - sice to není nic složitého, ale je třeba s tím počítat.

Montáž chladič není problém, ale bude potřeba znovu desku demontovat, tedy pokud použiješ navržený chladič.

Výkon "box" samozřejmě stačí, ovšem až tě přestane bavit jeho ladění kvůli kravalu v zátěži, tak dojde na jiný tišší.

Na kolik, to záleží na tvých nárocích na výkon g.karty a na výrobcích her.
(jinak osobně používám sestavu bez upgrade tak 3-4 roky)