Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stracená data

Dobrý den chtěl bych se zeptat na nasledujicí věc:spadl mě windows xp profesionál znamý mi naistaloval nový ale bez formatováni hdd abych nepřišel o uložena data, tudiž mám ted dva operační systémy jeden funkcní a druhý nefunkční nevíte náhodou kde bych ty stary data našel z toho starýho nefunkčního operačního systému??? hledel jsem všude a ne a ne je najít,ikdyž mě hdd ukazuje že s poloviny zaplněný takže ty data tam musejí někde být.Děkuji za odpověd.:-)

No pokud jsi si jistý,že tam data jsou a zabírají místo,zapni si zobrazování skrytých souborů a pak dej hledat nějaké soubory třeba ze složky Windows/System nebo celou složku.Nebo použij třeba program Treesize,který ukáže velikost složek a podsložek na disku.

předpokládám, že tě ani tak nezajímá starý systém, ale data kdysi nesmyslně nacpaná do \document&settings na bývalém systémovém disku - jak ses právě přesvědčil, nemají tam co dělat.
použij normálního správce souborů, zobraz si skryté soubory. pokud ti názvy adresářů na vlastním disku nic neříkají, nech vyhledávat název nějakého souboru, na který si vzpomeneš.

Tiez predpokladam, ze mu ide hlavne o data, ktore mal na ploche a v dokumentoch, takze si pozri na cecku tu zlozku C:\Documents and Settings\ a v nej mas svoje stare konto a aj to nove.
Nove ak sa vola napriklad User tak tam uvidis C:\Documents and Settings\User, ak sa tvoje konto v starom systeme volalo Pepa pozeraj, ci je tam C:\Documents and Settings\Pepa.
Tam si vlez a hladaj polozku Desktop, ci pracovna plocha a documents alebo dokumenty.

No jestli tam jsou a jsou na stejném fyzickém disku,který funguje,tak by měly jít.Nedávej přesunout,ale kopírovat,to by mohlo jít.Jestli tedy k nim máš přístupová práva.Nebo se podívej na nějaký soubor nebo složku na atributy,možná se nastavily na skryté a Jen na čtení(pravé myšítko-vlastnosti-obecné-atributy).