Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapnuté programy v úsporném režimu?

Zdravím. Chci se zeptat, jestli v úsporném režimu nejdou zachovat zaplé programy. Potřebuji mít neustále zapnutý program na podporu interneu a další 2 programy. Jde to nějak či tu jen píšu další nesmysl?

KDyž hodím PC do úsporáku program na podporu wifi karty a ostatní programy se vypnou.. Jde o to že provozuji Minecraft server na mém PC a když ho hodim do úsporáku a skusim se na druhém PC připojit server je offline. Tím pádem se programy vypli..

Tak já tyhle 2 věci nerozpoznám, ale myslím normálně: START -> VYPNOU -> ÚSPORNÝ REŽIM... Když jsem se nyní díval do možnosti napájení režim spánku byl vyplý takže ten to nejspíš nebude,,

Jelikož Minecraft server spotřebovává celkem značné prostředky, tak je tento tvůj nápad úplná blbost. Na každého hráče připadá cca 100 Mb RAM a java je žrout procesoru. To si představuješ že se chlazení vypne a pc bude chroustat na plný výkon dále? Pro podobné účely si chci koupit server.