Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Firefox 2.0 + Tab Mix Plus - zdvojené dialógy

Vo FF mám aktívne Tab Mix Plus a novinky vo FF. Funguje to zdvojene. Mám v kontextovom menu Undo closed tab, Vrátiť späť zavretú záložku atď. Jedno slovensky, druhé anglicky. No a čerešničkou na torte je, že mám aj správcu zlyhaným relácií zdvojeného a spúšťa mi záložky dvojmo, keď kliknem na Obnoviť a potom na Restore. Dá sa to nejako napraviť? Alebo je lepšie čakať na novú verziu TMP?

Netvrdím, že funguje nekorektne. Mám slovenskú verziu, ale zdvojené dialógy sa dajú odstrániť úpravou kontextového menu v nastaveniach Tab Mix Plus. Osobne to má zatiaľ rovnako a nič som neupravoval. Tak veľmi mi to nevadí. Dokonca som odstránil aj zatváracie tlačítka na záložkách, o ktorých JaFi hovoril, že odstrániť nejdú.