Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace softwaru

Dobry den,
koupil jsem si novy notebook s linuxem.zformatoval sem disk,zapl butovani z usb,natocil win7 64 bit a neslo to,psalo to chyba prihlaseni incializace,tak sem nahodil zpatky linuxi,odstranil v nich jimi vytvorene oddily,zformatoval prez fdisk,vytvoril i novou bootovaci fleshku,natocil znovu win 7 64 bit,instalace se v poradku dokonci ale nejde spustit system,vzdy dkyz to najede na prihlasovaci okenko,tak se znovu restartuje..instaloval sem to opravdu tak 10x a chyba stale pretrvava,poradi mi nekdo ?

tenhle os mam odzkouseny jiz z vice PC.jak pisu,tak sem i zkousel delat znovu bootovaci fleshku,2x sem to ,,natvrdo,, formatoval,nekolikrat preinstalovaval a furt nic :/ a jinak jozzo,tobe diky za cennou radu.sem student a nemam penize na zadny odborniky co si vezmou x penez.myslel sem,ze poradna je od toho,aby poradili....