Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou základní desku s čipsetem nVidia geForce 6150 + 430 MCP

známej chce po mě nějaké levnější řešení s integrovanou grafikou. Hry se na tom hrát nebudou Mělo by tam být DVI a asi s939. Snažil jsem se něco najít s lepší grafikou (viz. čipset v nadpisu) a aby byla aspoň možnost nějakého menšího přetaktování ( i vzhledem k tomu, že int. grafika je brzda). Moc jsem toho ale nenašel, buď už se to neprodává nebo nejsou skladem. dík za typ

...jak jsou na tom teď MSI?...

Nemuzu si stezovat. Na levna pecka do kanclu (s integrovanymi GK) pouzivam prakticky jen je (chipsety ATI a nVidia). Jsou to bezproblemove a stabilni fosny za velice pekne ceny. Strcis-li do nich casem jeste grafiku a "silnejsi" CPU, dostanes vykon jak z desky za dvojnasobnou cenu. ATIny nejdou moc (no, skoro vubec) taktovat, nVidie jsem nezkousel (ale v BIOSu na OC volby jsou). Zda se, ze po extempore s kondy sel MSI do sebe ;-)...