Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Politý notebook :´o(

Čau lidi,
dokáže mi někdo odpovědět, ať už ze své zkušenosti či jiné?
Jaká je pravděpodobnost, že z notebooku, z kterého právě píšu a byl včera mojí milou polit kafem, respektive půl klávesnice, Vám budu moct psát ještě půl roku a více?
Zajímalo by mě, jaká je propustnost klávesnice a jestli není nějakým způsobem chráněna od střev, vyhozenou jsem ji neměl...

Díky.

V každým případě co nejrychleji zazálohuj všechna důležitá data!!! Možná to nebude potřeba, ale pro jistotu... A zálohuj vše, co na tom notebooku případně ještě budeš dělat.
---
To, co radili kolegové v tomto a minulém threadu, je téměř vyčerpávající, k tomu nemám co dodat. Držím palce ;-)

Jj, na záloze pracuju, jedná se o UMAX, počítám, že ve všech bude podobná technologie...
Minulou debatu jsem prošel, ale je to až moc katastrofická varianta, u mě to snad tak hrozný nebude, alespoň v to věřím, zatím bez náznaku poruchy, když nepočítám křupající klávesnici, dost sladím...:-/
Nejsem technický znalec, spíš uživatel, proto by mě zajímalo, jestli je pod klávesnicí nějaký těsnění, který by mohlo vnitřek plně ochránit, nebo mám počítat, že to bude vevnitř zajebaaaný...:o(
Dnes mám narozeniny, pešek...

Jak už bylo zmiňovano v jiném threadu, některé notebooky mají pod klávesnicí vanu, jiné nikoliv. A to právě záleží na výrobci a konkrétním modelu, který stále úspěšně tajíš.

Pracovat na politém (nevyčištěném) noťasu.... to ho asi nemáš moc rád, co?

Všechno nejlepší.