Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nereaguje myš

Dobrý den. Mám takový problém s myší. Když zapnu PC, tak mi myš reaguje asi prvních 5 sekund a pak nic. Tohle se stalo asi s 3 myši, které sem zkoušel. Teď mám úplně novou. Jde o USB myš TITANIUM TM103K. Zkoušel sem hledat nějaký instalační program, ale nenašel sem ho. Nejsem nějaký expert na PC a tak moc slovům, které zde mohou padnout asi nebudu rozumět, takže kdyby to bylo rychle a stručně, byl bych moc rád.Budu rád za každou radu.

Zkus ji strčit do jiného USB portu.Případně koukni do BIOSu a hledej tam USB legacy,musí to být zapnuté.Jiná USB zařízení fungují,např.klávesnice,flashka apod.?

No myší to asi nebude,jestli jsi tedy nechytil nějaký myší mor nebo virus a nenakazil je všechny.Jestli máš PS/2,zkus si půjčit PS/2 myš(s konektorem,ne jen redukci z USB na PS/2) a vyzkoušet,ale tam to asi půjde.Je divné,že USB bere ostatní připojená zařízení a myši ne.

No, nekupte to podle toho popisu :-)

Kabelové, optická myš pro stolní počítače a notebooky, To má 3 tlačítka, Klidné rolovací kolečko, Hladká vrstva na prvky v kontaktu s rukou, Myš je příjemné na dotek, Ergonomický tvar myši pohodlně vejde do ruky, Nezpůsobuje únavu během provozu, Vysoce kvalitní optický senzor s 1000dpi, Délka kabelu 1,2 m, Nejsou nutné žádné ovladače - Plug & Play, USB konektor