Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tvorba webu- eshop

zdravim, viete poradit nejaky zlepsovak/formu pre eshop? lebo max viem dat fotku objektu a vedla paypal tlacidlo, chcel by som nieco lepsie, mat aj kosik by bolo super, ak mate niekto uz na stranke aj funkcne ze by som si to mohlo aj skusit bolo by to super. Diky

Obavam se, ze to co chces jeste nikdo nevymyslel.

Vzdycky se budes muset neco naucit a ze dne na den to nevytvoris. Bud se musis naucit programovat, samozrejme HTML a k tomu pravdepodobne nejake PHP a treba JavaScript. Nebo na to jit pres nejaky redakcni system, ale ono i tam je treba se umet v programovem kodu trochu orientovat. Samotne redakcni systemy je treba se taky naucit. Bud hledej na webu navody a manualy k Joomle (to je obecny redakcni system s moduly pro eshop - jsou k tomu i nejake knizni ucebnice) nebo muzes zkusit treba Prestashop (to je redakcni system vylozene pro eshopy). Pak mas samozrejme i moznost si to nechat vytvorit pripadne dotvorit, pokud uz nejaky zakladni web mas, na zakazku za penizky.