Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozdělení MP3

Zdravím v mém počítači mám mp3 soubor okolo 3 GB a trvání je cca 22 hodin.
Neznáte nějaký jednoduchý program zdarma kam bych prostě zadal po kolika minutách se to má rozkouskovat a stisknout spustit? Pár jsem jich stahoval bohužel se v nich ani trochu nevyznám.
Moc děkuji za vaše budoucí rady.

Odkaz funguje.
Stáhni si jej z uvedeného odkazu a nainstaluj.
Základní popis práce s programem:

Spustíš program, dáš Open, vybereš si požadovanou mp3, otevřít, ona se začne hned sama přehrávat tak zmáčkni tlačítko Stop.
- Posuvníkem nebo pomocí Play/Pause si nastavíš začátek výběru, stiskneš Set start.
- Posuvníkem nebo pomocí Play/Pause si nastavíš konec výběru, stiskneš Set end.
Pak dáš Save selection(uložit výběr), vybereš umístění a uložíš.