Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Thunderbird - jak importovat nastavení účtu a staré e-maily ze složky z pc?

Prosím, můžete někdo poradit, jak importovat nastavení a e-maily do THUNDERBIRDU?

Při prvním nastavení jsem s tím neměl problém, IMPORTOVAL JSEM TOTIŽ VŠE Z OUTLOOCKU.

Teď jsem ale přeinstaloval počítač a uložil si předem do složky nastavení účtů a všechny e-maily, ale neumím najít, kde a jak to vložit do nově naistalovaného a prázdného Thunderbirdu?

Našel jsem pouze import všeho z Outlooku,ale v něm už nic nemám. Máte někdo zkušenost, jak to udělat? Předem díky.

To mi nejde, načítá to pouze všechno z Outlooku a to nechci, tam mám jinou poštu a jiné e-maily, které mi to začne načítat, což nechci

Tady v tom Thunderbirtu jsem měl e-maily, které mám na ploše pc a nevím, jak je dostat zpět, teď mám Thundebird prázdný...