Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutí pc popř. odpojení od internetu v určitou hodinu

Zdravím potřebuji poradit jak dceři vypnout každý den pc mezi 22 - 23 hod.Jelikož si už nevím rady,nejprve stačilo odpojit router v obýváku,ale po čase jsem zjistil,že jede přez wifi na souseda kde ji kamarádka řekla heslo....nejde někde v jejím noteboku zaheslovat wifi připojení?Nebo nějaký jednoduchý prográmek na vypnutí?Má win8.
Dík za radu

Výchova. Prostě smí na Net v určenou dobu, jinak že jí ten mobil rozšlapu. Když neposlechne tak holt bude chodit bez mobilu... Když jsem měl syna mladšího, taky jsem mu na jeden mobil dupnul (sice z jiných důvodů). Příště už si dal bacha.

proto ta speciální obuv. Manželka, nevědouc co činím, se mně ptala: "proč chodíš s těmi okovanými botami po domě?" :-) Naštěstí to bylo na kachličkách, mám pochyby, že by to plovoučka přežila bez úhony..

edit: ale pro zdárný výzvoj svých dětí bych přežil i vryp v plovoučce :-)