Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno "Simulace" IP adres

Zdravím,

hledám program, který je schopen "simulovat" více počítačů (=IP adres). Chci mít jeden program spuštěný 5x, a aby se to chovalo jako kdyby byl spuštěn na 5 různých počítačí, čili 5 různých IP adres. Znáte něco takového?
Snad jsem to vysvětlil dobře.

Děkuji

Zavisi na tom o aky "jeden" program ide. Ak je mozne v tom programe nastavit "listening" IP, tak je to mozne spravit aj bez virtualizacnych technologii. Staci na to alias IP nastavena na rovnakom iface.
Napriklad SSH server je mozne pouzivat takymto sposobom.