Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sloučení částí filmu

Prosím mohl byste mi někdo poradit? Stáhl sem si Účastníky zájezdu ale každý CD je rozděleno na 8 dalších souborů a nejde mi to spustit. Nejde to všechno rozbalit v RARu jak sou rozdělený třeba náký hry ani otevřít v BSPlayeru. Díky za pomoc

Před stáhnutím je třeba se podívat pořádně na soubory, případně na komentáře.
Stahovat je lepší začínat vždy od posledního souboru a postupovat výše,
v posledních bývá nejčastěji zrada.
Total Commander nebo WinRAR ti to nesloučí ( nerozbaluj, ale slučuj ) ?