Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 a Linux

Ahoj, mám problém, mám starším ntb s nainstalovaným OS windows 8 na něm se mi strašně seká CS 1.6 tak bych chtěl skusit jestli to na linuxu nepude líp. A nevim jak mam nainstalovat oba, nejlepší by bylo kdyby při spuštění PC se mi objevily 2 možnosti: Windows 8
Linux
Nebo něco takovýho abych si moch při startu NTB vybrat...
Rozhodně nechci přeinstalovávat windows 8 protože tu už mam hodně programů a bylo by to moc složitý....

Děkuju za rady a pokusy o ně. :)

Takže, všem co mi pomohli nebo se o to aspoň pokusili děkuju :)
Sem rád že ste to vydrželi a nakonec se vám povedlo pomoct mi. Ted už píšu z Linuxu, mám tu i windows 8 i linux :)
Ted už jen ten counter strike jestli pude :D

Ještě jednou moc DĚKUJU