Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTML, CSS - vyplněné tlačítko

Dobrý, dělal jsem stylování pomocí jednoho tutoriálu ale nevím jak udělat aby tlačítko v menu bylo celé vyplněné tlačítko například s height a width. Takto vyplněné cssmenu1.png Kod je zde:

  <style>
    #containter {
      margin:0px auto;
      width:980px;
    }
    .menu {
      list-style:none;
      margin:0px;
      padding:0px;
      text-transform:uppercase;
      background:silver;
      border-bottom:3px solid grey;
    }
    .menu li {
      display:inline;
      zoom:1;
      *display:inline;
      padding:5px 15px 4px 15px;
    }
    .menu li a {
      text-decoration:none;
      line-height:40px;
    }
    .menu li a:hover{
      color:red;
      backgroud-color:black;
    }
  </style>
  <body>
    <div id="containter">
      <h1>test tutorial</h1>
      <ul class="menu">
        <li><a href="#">Home</a></li>
        <li><a href="#">About us</a></li>
        <li><a href="#">Contact</a></li>
        <li><a href="#">Register</a></li>
        <li><a href="#">Login</a></li>
      </ul>
      <p>Copyright &copy test tutorial</p>
    </div>

Rady jsi dostal. Dám ti jednu na závěr. Pokud chceš opravdu něco vytvářet, nauč se alespoň základy HTML a CSS, možná si řekneš: "Další chytrák, já potřebuju proadit a ne se něco učit", ale zvaž to. Naučení základů HTML a CSS tě nebude stát ani týden učení a můžeš vytvořit opravdu hezké webky (pokud máš hotovou grafiku). :-D