Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabý PC

Ahoj chci se zeptat jaké hry bych dokázal rozjet na této sestavě??
Pentium 4 HT630 3.0GHz
Nvidia Gainward GT 610 1 GB DDR3
2.5 GB RAM
Win7 32-bit
350W zdroj
vím, že to je naprd počítač, ale na nový nemám...

loading...

Takhle to nefunguje. Mnohé současné hry ti na tom poběží (indie, causal). Nepíšeš, co hraješ, nedá se poradit.

Pokud ti jde o grafickou stránku her, prostě vrať se někam +/- do roku 2005, vyhledej hru, která by tě bavila a porovnej si HW požadavky s tím svým PC. Vyzkoušej případně demoverze, existují-li.

DeusEx 1, System Shock 2, Jedi Knight 2, Jedi Outcast, Jedi Academy, Kingpin a tisíce dalších na tom pojedou bez jakýchkoliv problémů.