Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zaloha Outlooku

Zdravim poradnu!!

Prosim Vas,poradi mi nekdo,jak zalohovat komplet Outlook 2007,vcetne kontaktu a dorucenych zprav a podlozek v ni a nastaveni uctu?
Chci totiz reinstalovat Windows,ale casto OUTLOOK pouzivam,kontakty v nem a zpravy jsou pro me moc dulezity..

Dekuji za ochotu a rady..

Jak na zálohu účtů a nastavení

V položce start menu Spustit si otevřeme editor registru regedit a postupně se proklikáme touto cestou:

HKEY_CURRENT_USER > Software > Microsoft > Windows_NT > CurrentVersion > Windows Messaging Subsystem > Profiles > Outlook

Poté už jen klikněte pravým tlačítkem na položku Outlook a vyberte možnost Exportovat, kde zvolíte umístění pro váš soubor zálohy.

Pro následné obnovení stačí soubor registru, který jsme si vytvořili otevřít a vše už se provede automaticky. Po zapnutí Outlooku už budete muset znovu zadat jen heslo a můžete dále využívat váš účet.