Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multiboot USB Yumi

Zdravím,
mám nejspíš triviální dotaz a asi budu za blbce, ale nevím jak na to:-).
Potřebuju si vytvořit multibootovací USB flašku na který budu mít win7 starter a 64 bitovej win 7, ideálně ještě win 8. Iso soubory těch instalaček mám hotový.
Spustím Yumi, vyberu loader pro win vista/7/8, vyberu jedno iso a spustím. To mi funguje. Ale nevím jak tam přidám iso další. Když pak na konci programu vyberu možnost přidat další iso, tak už ten loader v nabídce není a tudíž mě to nepustí k další volbě, kterou je výběr iso. Jak dál?
Díky za rady.

Dle mne to neudelas, neb nedas vic samostatnych instalacek W7/W8 na jedno medium - neb by se to popralo. Proto to zmizi pak z nabidky - protoze by jsi si prepisoval uz existujici data. Windowsacka instalacka potrebuje mit natvrdo data ve svych dir = jinak to nejde.

- resenim je "multi" ISO ktere ma v sobe veskere verze W7 a pri instalaci si vyberes jakou chces, kdysi se mi to tady nekde valelo. W8 si pak udelat na jinou flashku, no.

Taky mi to tak nešlo. Proto jsem se tady ptal. Na tý flešce se pak objeví mimojiné složka ISOS. Tak jsem si řekl, že bych do toho zkusil ty isa nakopčit. Ale taky nic. Pravdu bude mít nejspíš lucifer ve svým prvním příspěvku.
Já už to vzdal, takže to tady pokládám za vyřešený. Ale kdyby přecejen někdo věděl.....