Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno uTorrent Miniaplikace

Ahoj lidičky,
neví prosímvás někdo kde stáhnout uTorrent Gadget (miniaplikaci)?Upozorňuji všechny adminy se v tomto topicu NEHOVOŘÍ O WAREZ,totiž ne všechy topicy o stahování se točí jen okolo warez.Jen tak pro zabránění nedorozumění.
Díky,Steve.

Ó můj bože!Já napsal jednoznačně že to chci na Windows 7,ale to L-Core tady rozvířil diskuzi kolem toho,že chci miniaplikaci na Androida,copak něco takového existuje?L-Core a všichni,neurazte se,ale Karel je tady jediný,které toto všechno pochopil.Kdyby jste četli pozorně,Karel tady postnul přímo odkaz na fórum a na stažení této miniaplikace.Prosím,vezměte si příklad z něj.
Díky,Steve.