Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reproduktor Nokia E52 - chrčí, výměna

prosím vás, můžete mě poradit jak vyměnit v domácích podmínkách repráček do nokie e52?
asi je zaprášený, a když někdo volá tak při vyzváněcí melodii chrčí
ale když někdo volá tak zase né, že by tam byly dva repráčky?
a ještě radu jak prosím, sundat všechny kryty, nevím si rady nerad byh něco ulomil
velmi děkuji

Je tam jednak reproduktor, co vyzvání a přehrává písničky, a jednak sluchátko, co ti mluví do ucha při volání. Obojí lze vyměnit, nic se pájet nemusí. Pokud to budeš dělat sám, stáhni si servisní manuál a demontuj dle něj.