Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejede zvuk

Zdar chlapi,

mám následující problém: přeinstaloval jsem WinXP na NB Lenovo T60 a nevalí mě teď vůbec zvuk. Ve "zvuky a zvuková zařízení" to nic nenajde (bez přehrávacích zařízení). Problém bude asi v ovladačích, ale když jsem je na stránkách Lenova hledal, tak jsem tam našel jen universal audio architecture, ale je tam jen Service Pack 1 (já mám SP2), takže to zahlásí, že mám novější verzi (???) a nenainstaluje se. Pak jsou tam ještě Audio Features XI for WinXP - to jsem nainstaloval, ale nějak se asi nic nestalo. Nevíte jestli je to v ovladačích nebo někde jinde? Případně kde ještě ovladače na zvukovku sehnat.

Dík

presne tak, akorat jsem nainstaloval prvne to audio a pka ten chipset. A ted po tom co jsem nainstaloval SP3 to zaclo vypadat kladne. Spustil se pruvodce nove rozpoznanym HW (zvukove zarizeni na sbernici High Definition Audio), ale instalace tohoto HW nelze dokoncit - pruvodce nemuze nalezt nezbytny SW. :(

Tak uz sem na to asi prisel. Zkousel jsem instalovat vsechny mozny i nemozny ovladace, realtek ze zoufalstvi a nic. Nakonec (i kdyz si nejsem jisty se vsemi temi instalacemi na 100%) jsem nainstaloval ovladace pro novejsi typ NB (T61p) a diky bohu (no ten s tim nema nic spolecnyho) zvuk jede :)
Kazdopadne diky vsem