Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinOrganizer 4.4 (build 1900)

Zdravím.
Nezna někdo nějakou fintu jak do toho programu vkladat obrazky?
Jedíne co mi funguje je uložit třřeba s netu na HD a pak vložit.
Ctrl+V a Ctrl+C to nesežere.
Přetažením myši to take nesežere.

No já žádnou nápovědu nenašel.
Pokud bylo tou nápovědou myšleno
Contacts - Graphic formats
Insert menu - Picture
Tak tam jsou vypsané jen podporované formáty.

Po kliknuti vyskočí okno a chce ukázat cestu k obrázku na HD.
Pokud chci tam strčit nějaký obrázek třeba s nějaké WWW stránky ,tak ho musím první uložit na HD a pak programu ukázat cestu kde je.
Trochu blbe ne.