Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modrá smrt

dobrý den, měl jsem přes noc zapnutý pc, ráno jsem k němu zasedl a koukám, počítač se z nenadání restartoval někdy v noci a ráno nebyl schopny naběhnout chtělo to rebot, že to nevidi žádné zařízení, ze ktereho by šlo na bootat, koukl jsem se do biosu, nebylo tam vidět žádné připojené zařízení na sata portu, přičemž tam byly 2 sata disky a 1 sata mechanika. po obnovení biosu do puvodniho stavu se opět nic nestalo, při manualnim přenastavení se to konečně rozeběhlo, ale při startu windowsu se sekne a skočí modrá smrt a ještě jedna podivnost, grafické spouštění windowsu a sice logo bylo vypnuté a teď se zobrazuje.

Operační systém: windows 7 home premium na SSD od revolve drive 3 120Gb v PCI
nevíte, co by mohlo být příčionou tohoto všeho? používám i AVG, ktere žadnou hrozbu nezaznamenalo a počítač i disk je zhruba měsíc starý system tak před týdnem přeinstalovaný

No, takle ono to SSD už předtím zlobilo,hodilo to v systemu chybu a popadaly veškerý služby a muselo se manualně přes tlačítko restartovat a jednou se mi z něj stratil system. Ale to, že to teď nevidělo ani mechaniku na sata portu už bylo divný