Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy pc, problem s pripojenim tv ako monitor

Zdravim, prave mi dosiel novy pc a snazim sa ho pripojit k telke (LG 3D smartko) ces HDMI. v pohode naskoci ze nacitava windows atd.. ale ako nahle ma ukazat plochu telka strati signal... Grafiku mam : Sapphire HD 7950. Pripojil som staru bublinu este ces VGA a ta slape pohode.. ovladace mam nainstalovane najnovsie tak nechapem. Ked pozeram nastavenie monitorov tak LG tam ani nemam akoby ani pripojena nebola.. Ale bios a safe mod mi na telke ide... len normal tam neak neslape...

Dakujem za kazdu radu.

Kdo tady, do řiti, mluví o safe mode? Máš vlčí mhu? Píšu o VGA Mode - ten načte všechny ovladače, ale nastaví základní VGA rozlišení. V něm si pak nastav nativní rozlišení telky (zřejmě full HD nudli). Proč používáš TV jako jediný displej? To nemáš monitor?

ovladace su ok, hladam na nete a nasiel som vela ludi co maju problem pprepojit lcd hdtv so svojim pc, bohuzial riesenie nenasli. skusim si este od niekoho pozicat redukciu s hdmi -> dvi aby som hdmi kabel zapchal do dvi slotu.