Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Samsung Omnia SGH i900 - jak vypnout internet u operátora Blesk mobil?

Dobrý den.Mám dotaz.Používám dotykový telefon Samsung a operátor blesk mobil.Sim kartu mám dobíjecí ne žádný paušál.Jde mě o tohle.Jak se dá vypnout používání internetu v tomto mobilu.Mám wifi vypnuto,blutooth vypnuto,telefon zapnuto.Pokud vypnu i položku telefon tak se mě nikdo nedovolá.Každý den se mě stane situace že se mě nějaký program připojuje k netu automaticky.Pokud vydím tabulku tak připojení stornuju.Je mě to prd platné jelikož mě to oznámí že se program pokusí připojit později a také to udělá.Mě to stojí 20 Kč na den.Na internet používám Wifinu pokud to je nutné.Toto mám pracovní mobil a tak bych potřeboval poradit jak automatické připojování programů zrušit,pokud to jde.Začalo to při otevření programu google maps.Předem díky za odpověď a rady.

Změna předmětu, původně: Samsung Omnia SGH i900 (host)

Hele jeste dotaz, vypináš aplikace přes spravce uloh?

je to dost důležité, protože když aplikaci nevypnes a vyskočíš treba do menu apod, tak aplikace porad běží!!!

Vzdy sem vse vypinal pres toho spravce, bylo to jisty a zrychlilo to tel kdyz jsem povypinal!

hele našel jsem to, takže:

Nastavení

záložka: Připojení

Bezdrátové sítě

A tam jak máš tři věci: Vše
Wi-Fi
Bluetooth
Telefon

a dole v rohu je nabídka:

Když ji otevřeš je tam napsáno odpojit datové mob. nebo datové připojení, tak dej to a uvidiš jestli to zabralo či ne...

No ale on třeba net chce použivat víš, ale když chce on a ne aplikace..

Kazdopatně toho psravce uloh, vzdy si všechno co nebudes zrovna používat povypinej..

Kazdopatně jestli ti muzu doporucit, ten telefon si schovej jen jako nouzovy a přejdi na android s nějakou uhlopříčkou 4,3 palce a uvidiš jak pak nebudeš chapat, jak si mohl používat Omnii s WM!!

Aspon u me to tak bylo.. =D