Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vyměnit zdroj a grafiku

Zdravím,tata mi koupil zdroj a grafiku , jenže problém je , že nevím jak to vyměnit :D prosím o radu ... zdroj zezadu skříně odšroubuju 4 šrouby,tím to uvolním,vypnu z napájení a pak jen povytahuju dráty ze zdroje,které jsou spojeny s ostatnímy komponenty ? A co se grafiky týče , tak tu nevím skoro vůbec :D prosím o radu (momentálně mám HD 2600pro a dostal jsem HD 6670 , bude nějaký rozdíl v zapojování ?)

Ahoj, tak napřed vypni PC a odpoj kabel od proudu!

Pak poodpojuj všechny ty kabliky které máš pripojené na veškere komponenty v PC, pak odšroubovat zdroj a opatrně vytáhni.

Nevim jak mas pripojenou GK do zakladní desky, tedy jestli tam mas nějakou páčku na povolení u slotu nebo ne, pokud ne, tak pujde normalně ven.

Jo a nejspíš bude prišroubovaná ke CASE (ke skříni) u vystupů, tak napřed odšroubuj a pomalu vytahni.

Máš nejakej kablík připojenej ke GK ted co tam máš? Předpokladám že ne, tak by měla jit normálně ven.

a stejně tam dáš tak i tu novou v opačném postupu.

Jen nevim jestli má GK i své vlastní napajení, tedy jestli nebudeš muset ze zdroje zapojit napajeni do GK.

Jestli tam más nejaky konektor na té GK ?

No v zapojení budeš mit stejně jen jedině 4pin konektory, je jedno v jakem poradi nebo ktery.

Spise abys je zapojil tak kam je potřeba. tedy HDD, Optická mechanika, Disketovka, Popripadě GK a zakladní deska.

Zakladní deska může mit 4pin hranaty, nebo i 6ti pin konektor, ten by měl byt jen jeden, ostatní zapoj dle libosti.

hele neco je blbê...mam zapojeny zdroj a to dobre doufam,akorat kam mi nevysli draty,tam jsem pouzil ze stareho zdroje (ty dvojte zlute z predchoziho obrazku)mno a problem je ze jsem si spletl draty ze zdroje s draty z HDD(taky byly barevne )mno akdyz zapnu PC ,tak jen pípá a to je vse...kde je problem?(u toho HDD vim kde ty draty byly ,akorat nwm v jakem poradi ....na kazdem je napsano nejake cislo a pismeno ,napr:1.+D,1-D,1.ground...pros o pomoc a sry pisu z mobilu