Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s pocitacom - win XP Profesional SP2

Hned na zaciatok by som chcel uviest, ze som amater, takze budem pouzivat aj amatersku terminologiu..dakujem

Vcera vecer som spustil svoj notebook a spozoroval som velke spomalenie pocitaca pri otvarani programov, ktore prebieha v urcitych intervaloch (mate pocit, ze pocitac zamrzol) - dovtedy som nemal ziadne problemy, ..niektore programy neotvori vobec = uplne to zenmoznuje pracu na pocitaci

- pri tomto spomaleni procesor (alebo disk?) trosku hlucnejsie pracuje (klika) v intervaloch : "tri krat klikne, 1,5 sekundova pauza, tri krat klikne"

- pokusil som sa pouzit tieto programy :

ad aware - prestava mi scannovat v oblasti " software\microsoft\windows\current\version\SharedD LLs...

spybot - neotvori program - vypise chybove hlasenie

RegSupreme - program na opravu registrov - opravil alebo zmazal asi 300 registrov - bez vacsieho efektu

Nod32 - nenasiel vobec nic ..ale cas trvania testu = 27min 42 sek.

Ked spustim IE alebo Mozillu, funguju bez akychkolvek problemov

PROSIM PORADTE, V COM MOZE BYT CHYBA

(pre orientaciu parametre pocitaca : P4 3,06 GHz, 1024 DDRAM, 40 GB HDD - 23 GB volne, XP Profesional SP2..

Vopred dakujem

Na spyware to nevypadá, podle toho cvakání to vypadá na problém s pevným diskem. Na tvém místě bych určitě okamžitě zazálohoval důležitá data o které nechceš přijít! Dále bych zkusil prověřit disk diagnostickou utilitou od výrobce disku. Jestli máš notebook ještě v záruce, tak ho zanes tam kde jsi ho koupil a měli by ho vyreklamovat.