Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě notebooku

Zvažuji koupi nového notebooku, jelikož ten můj je hrozná mrcha a furt se jenom přehřívá a věčně se vypíná. Řekl bych že jsem trošku náročný. Musí to být minimálně 2.5 GHz dvoujádro, 4GB RAM, HDD aspoň 500 GB nebo 1 TB, graf. karta minimálně 2GB paměť, windows 7 ("osmičky" nechci) a nebo bez OS. Pár jsem si jich našel. Buď 3s85O, ale ten mi přijde moc tlustý, mz9yA teto mi přijde taky tlustý, ale řekl bych není to tolik vidět. Tento je mi asi nejblíže 947Hm. NB potřebuji na internet a občasné hraní (WoW, Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad), filmy a nějaká ta hudba.
Co si o těch NB myslíte, jaké by jste mi popř. poradili, do ceny max 17 500,-pokud je to možné ne Acer, ten mam teď a jsem s ním nespokojen. Díky.

kazdopatně bych nekoukal jen na jednu stranku.. projdi si toho vic.. Pokud si uz jen teda neskoncil u techto..