Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows aktualizace nefungují správně

Dobrý den, před nedávnem jsem si přeinstaloval operační systém na mém netbooku Asus VX6 z důvodu výměny disku. Po instalaci Windows 7 Home Premium a nainstalování všech ovladačů. Mi bohužel, přestane fungovat funkce aktualizací Windows 7.

Program na aktualizace mi píše tuto hlášku:
"Služba Windows Update nyní nemůže vyhledat aktualizace,protože tato služba není spuštěna.Zřejmě bude nutné restarovat počítač."

Zkoušel jsem opravit tímto, ale bez úspěchu:
cs

Ovladače stahuji zde:
http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en &m=Eee%20PC%20VX6&os=29

- Nevíte, prosím, jak tuto chybu opravit ? Děkuji

Jakým způsobem jsi na VX6 vyměnil disk? Já by jsem se do toho rád pustil, ale vždy jsem dostal odpověď, že výměna není moc triviální záležitost. (Resp. mám Lambo verzi, ale konstrukčně by meměl být značný rozdíl).

Díky