Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Dell Latitude 820 - prosim o nazor

-Uvazujem nad kupov notebooku Dell Latitude 820 s nasledujucimi parametrami:

Display: 15.4 Zoll WXGA (1280x800)
Procesor: Core 2 Dual Processor T7200 (2.0 GHz)
Memory: 2GB Ram 667 MHz (2x1024MB)
Graphic: NVidia 512 MB
HDD: 100GB HDD 7200 rpm Sata
Mechanika: 8x DVD+/- RW
Wireless LAN: Intel Pro Wireless 3945 802.11a/b/g Mini PCI Card
Bluetooth Card
Akku: Lithium-Ionen 85 WHr

-Mozem si tam dat este snimac na otlacky prstov, ale zda sa mi to dost zbytocne a hlavne mam obavy, ze by som sa nedostal dnu keby sa pokazil.

-Rozhodnut sa musim uz zajtra, takze budem vdacny za kazdu odpoved.

[mod]Oprava 850->820 (host)[/mod]

Dx20 řada se Dellu povedla, mám zkušenosti s D420 a D620 (D820 u nás nikdo nechtěl, je to už moc velké). Rozhodně ti ale doporučím podívat se pořádně na akumulátory. Nevím jak přesně u tohoto modelu, ale u těch menších lze zakoupit 2 různé kapacity, doporučuju tu větší.

Jinak ještě doporučuju poinformovat se na možnost osazení interní 4G kartou.

Takze nakoniec som sa rozhodol pre Inspiron 9400 s nasledujucimi parametrami:

Display: Display WUXGA True Life (1920x1200)
Procesor: Core 2 Duo Processor T7200 (2.00 GHz)
Pamat: 1GB Ram 667 MHz (2x512MB)
HDD: 80GB 7200 rpm Sata
Mechanika: 8x DVD +/- RW
Akku: 9 Cell, 80 WHr Li-Ion
Grafika: 256MB Nvidia GeForce GO 7900 GS
Zvukovka: Integrated Sound Blaster Audigy Advanced HD Audio Full Version
Wireless LAN: Intel Pro Wireless 3945 802.11a/b/g Mini PCI Card
Dell Bluetooth Card
Zaruka: 3 roky (Next Business Day)

Dufam, ze som nespravil chybu, lebo cena bola takmer rovnaka. Viem, ze Latitudy maju lepsiu konstrukciu, ale tento Inspiron ma podla mna lepsie vybavenie. Hlavne som hrdy na displej a grafiku lebo na tom prvom to bola iba 512MB NVidia Quadro NVS 120.