Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ovladačem na ATi Radeon 9800PRO

Mám problém s hlavním ovladačem u ATi Radeon 9800PRO. Když hraji nějakou hru tak se mi obrazovka jako by vypne a pak se zase rozjede a restartuje se (PC). Jednou mi to napsalo že hlavní ovladač přestal reagovat. A je to verze 6.14.0010.6635. Pomůžete mi? :.(

[mod]Upraven titulek (původně Ovladač) (host)[/mod]

PCI znamená zkratku pro sběrnici, do které se strkaly
staré grafické karty, takže to můžeš klidně vypnout,
když máš grafiku do novější AGP sběrnice. Udělal bych to
pro klid duše i v BIOSu. Po restartu počítače podržíš klávesu DEL
a v BIOSu si najdeš položku, kde aktivuješ AGP INIT FIRST
nebo něco podobně znějícího.