Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory po bytě.

Mám zas jednou takový problémek...
Potřeboval bych mít v každé místnosti(6-8cimer) nějaký ten reproduktor nebo dva nebo čtyři (nic moc extra, kvalita zvuku z "pc repráčků" je pro mne dostatčující - stejně nerozeznám rozdíl - mám slucátka od ťongů za 50Kč a beatsy za 3K...je to stejný). Spíše by se hodilo, aby to byly menší krabičky s větším výkonem - aby mi to nehyzdilo stropy :)
Potřeboval bych to mít napojený na pc (nachází se na půdě a do nejvzdálenější místnosti to je max 10metrů), mít možnost u jednotlivých softwarem měnit hlasitost či je vypnout a tak...

Je to realizovatelné? Ne moc draze realizovatelné?
dík

V tom případě v každý místnosti aktivní repráčky k počítači (vlastní zesilovač), na výstupu zvukovky rozdělit signál třeba na tři pomocí rozdvojek a potom někde dál ještě každej kabel dělit na dva. Je to hnusný řešení, ale hrát to bude.

edit: Stále si nedovedu představit, co to má být, jestli školní rozhlas, nebo příprava na party.

Moznost samozrejme mas, nebude to cez sw, ten by jednotlive repro nevedel totizto identifikovat, ale bude to cez ovladacae hlasitosti v kazdej miestnosti.
Moznosti su 2...bud pouzijes 100V rozvod (pouzivany v restauraciach, na chodbach a pod) alebo klasicky.
Princip je jednoduchy...zo zosilovaca ti ide kabel do potenciometra (ovladaca hlasitosti) a z neho do repraku. Ovladanie hlasitosti ej potom v stupnoch, cize nie je plynule. Repro si vyberies ake chces, podla zvolenej technologie.
Pri montazi treba dodrzat urcite technicke odporucania...napriklad pri 100V sucet vykonu vsetkych regulatorov hlasitosti nesmie byt vacsi ako vykon zosilovaca a pod.
Podla toho ako sa pytas v zavere na cenu si myslim, ze to asi pre teba nebude.