Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "PC" do televize

Ahoj, slyšel jsem o zařízení, které se připojí k televizi a udělá z ní "počítač".Mělo by vypadat asi jako flashku a umožnit například brouzdání po netu díky wifi, hraní nenáročných her, stahování filmů apod....Neslyšeli jste o tom?Popřípadě nevíte někdo jak se tahle věc jmenuje?

Praveze raspberry ne :) O tom jsem slyšel už před nějakou dobou, ale když sem blíž zjišťoval co to je, tak jsem došel k názoru, že by to nebylo pro mě...To , co jsem hledal bylo Rikomagic, na který mi tady hodil "kolega" odkaz