Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazují se mi Wi-Fi sítě

Ahoj,
mám takový problém že mi zmizely sítě od sousedu kromě té mé ze dne na den. Nevím jestli je to kanálem nebo jiným problémem zkoušel jsem to i přes Xirrus Wi-Fi inspector ale pořád vidím jen tu svoji. A nemyslím si že mí sousedé byli tak schopni IT profíci že by si je dokázaly skrýt.

Nooo, a nezrušili si net?? To ze nejsou profici mozná neznamena ze si profiky nezavolali nebo jim znamy s tím neco neudelal, nebo jednoduše uz nemaji net nebo si ho chraní proti piratům jako si ty.. =D

Uz ses byl zeptat????

Jediný profík u nás v okolí je můj taťka =D a od něho nevím nic že by jim zase spravoval Wi-Fi a že by všichni tři v jednom okamžiku zmizely si nemyslím :) A něják jsem je neotravoval. Myslím si že to bude něco s ovladačem nebo něco takového protože jsem v té chvíli ho updetoval