Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klikaci program

Ahoj chtel bych se zeptat jestli nekdo nezna nejaky klikaci program ktery se da nastavit na klavesnici.Mozna to spatne vysvetlim ale treba se zmackne pismeno A a ten program na oznacene misto klikne 10x rychlosti jako kdybych ja kliknul pres mys na to misto jednou.programy typu autoclick atd znam ale ty to nejsou.Ten co hledam ma nazev Maker nebo se aspon tak oznacuje ale dal o tom nevim nic nebo kdyby vedel nekdo podobny program budu rad.DIky moc

Jestli jsou prazdniny nevim uz par let mam po stredni :) Ma to byt k jedne hre kde potrebuju mit moznost taky sahat na mys a to pres treba program autoclick nejde protoze mi mys ujizdi,a nejaky program jmenem Maker se da nastavit pres klavesnici tak jak sem psal v uvodu tak jestli nekdo nezna co to je za program nebo podobny