Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyplatí se tento zlevněný tablet?

Zlaté pravidlo zní: Nejsem tak bohatý,abych si mohl kupovat levné věci. To sem si ověřil, když sem uviděl v praxi tohoto čínského zmetka, který se po nainstalování pár aplikací ani nehnul http://www.alza.cz/goclever-tab-i71-7-d322959.htm# popis
Teď jsem ale narazil na tuto slevu a sestava tablet + klávesnice by mi v celku vyhovovala.
http://www.slevadne.cz/sleva_7817_palcovy-tablet-s -androidem-cr-profarej
proto bych se chtěl zeptat, jestli sestava CPU: Allwin A13 1.5Ghz RAM: 512 Mb by byla už použitelná alespoň k tomu, k čemu je určena (prohlížení webovek, sem tam něco napsat, popř. si zahrát) ?

Na aukru mám úplně nový, nerozbalený, s plnou zárukou, tablet Sencor Element http://aukro.cz/sencor-element-8v3-16gb-white-alum inium-i3210881891.html
Vyhrál jsem ho na Alza.cz ani jsem ho nespustil, leží ve skříni. Já ho nevyužiju už jeden tablet mám. Kdybyste měl zájem. Původně stojí dle serveru heureka.cz 3883Kč +

PS: Je to tento tablet (zde je info): https://www.alza.cz/sencor-element-8v3-16gb-white- aluminium-d389430.htm

Jelikož se Sencor vyrábí z toho nejlevnějšího co se dá sehnat tak to tak vypadá.Vysoká poruchovost všeho co vyrobí,jednak jsem ho kdysi prodával a z 10 KS se třeba 8 reklamovalo a dost lidí co znám ho mělo a hrůza.
Tv,DVD,Setobox atd,prostě odpad.(možná o krapek vyšší urovni než tady ty zmiňované značky.)

Já ale mluvil o tabletu, to že tu slintáš nad 700 stovkovým settopboxem, přehrávačem, nebo podobném, což ani kvalitní být nemůže, mi nemusí kazit kšefty ne? :P
PS: To že firma prodává levné "nekvalitní produkty" aby zastoupila trh a umožnila nakupovat lidem i levněji, než si mohou dovolit neznamená, že by nedokázala vytvořit i kvalitní produkt. Stejně tak Gigabyte, levné desky od GB jsou shitézní, ale high-end je kvalitní a leckdy předčí i konkurenci.

To je fuk, nebudem se o tom dál bavit ;) Nechci rozjíždět OT.

Já nikde neřekl, že je to levný kvalitní produkt. Já řekl, že zaplňuje trh levnýma věcma (Tak je to všude, že někdo zaplňuje drahou kvalitu, někdo levnou nekvalitu). Klimatizace za 8000Kč? To nemůže být kvalitní už z principu.

Já mluvil o tabletu, který prodávám a ty tu vyrukuješ s tím, že si prodal kdesi cosi a vše bylo v reklamaci. Proč? Kdybys napsal, že 8/10 z těch věcí byl tento tablet, který mám v aukci a byly poruchové pochopil bych to (jednalo by se aspoň o stejný produkt), takhle ale nechápu smysl, proč si to sem vůbec psal. Tento tablet si očividně v ruce neměl, nic o něm nevíš, ale z čisté "nenávisti ke značce" mě kazíš kšeft :P

Btw. říkáš, že je Sencor šmejd, ale sám jsi prodal desítky produktů od Sencor.. Proč je tedy prodáváš? Když jak sám tvrdíš a víš, že prodáváš šunt, který nic nevydrží?

Já Sencor neprodávám ,ale prodával jsem,a jako zaměstnanec musíš prodávat co ti řeknou i klumpy,osobně jsem ho nedoporučoval,ale lidi ho stejně kupovali čuměli akorát na cenu a pak chodili a řvali že musí čekat měsíc na opravu když to bylo tak ,,drahý" ,no to jsem se mohl jen v duchu smát že jsou blbí a koupili to a ještě jednou se opakuju že jsem se nevyjadřoval k tabletu ,ale ke značce toď vše.:-D Každej ať si to přebere jak chce.