Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za kolik lze prodat PC?

Caute vsichni. Uvazuji ze prodam muj PC.

Konfigurace:
Zdroj: Nexus RX-6300 630W
ZD: Asus P7P55D LE
Paměti: A-Data X-Series 4GB (kit 2x 2GB) 2000MHz (8GB)
Procesor: Intel Core i5-750 BOX
Case: Cooler Master Sileo 500
Mechanika: LG BH10LS30 OEM
GK: ASUS EAH5770/2DIS/1GD5 1GB DDR5
Chladic: Arctic Freezer XTREME

Tož za kolik se to dá dneska prodat?

To bych nedoporučoval. Přihazuje se většinou když je věc "od korunky", ale takhle, když to mrskne za oněch 5-6k se stane jen jedna věc.
Všichni počkají na poslední minuty aukce a až pak přihodí. Tudíž se může ochudit i pár stovek, někdy i tisíců.
Vytvoření aukce je vcelku "levné" 5 Kč asi. Takže bych to dal za 9.999Kč a pak snižoval po 500Kč, dokud to někdo nekoupí.
+ dát poštovné zdarma (jakoby v ceně), vypadá to lépe, jelikož tam svítí ikona "přeprava zdarma".