Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Navýšení RAM - MSI 945PL NEO v2.0

Dobrý den,
chtěl bych si navýšit RAM u tohoto typu základové desky. Nyní mám 1GB prac. paměti. Na stránkách výrobce (http://cz.msi.com/product/mb/945PL-Neo.html#?div=D etail ) jsem se dočetl, že pamět mohu upgradovat na 2GB... Je tím myšleno 2GB v každém slotu (tj. 4GB celkem) nebo 1GB v každém slotu (tj. 2GB dohoromady) ???
Díky za vaše odpovědi

Pokud ti to někdo nabídne za pár piv, klidně. Do nových RAMek bych s tímto prknem už ale nechodil. Umí to DDR2 v duálu, dvě giga na banku (jestli jsem to dobře pochopil). Moc peněz do paleolitu.