Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD z USA prosím o pomoc.

Dobrý den prosím Vás, brácha mi poslal z USA pro malou originál DVD-čka s pohádkama. Bohužel mají ochranu, že jsou jen pro U.S region.
Zkopíroval jsem obsah DVD na plochu(soubory Audio_TS a Video_TS¨)a Stáhl jsem program FREEDVD ,přes ten jsem odstranil tu ochranu. Teď by mě zajímalo přes jaký co to vypálit, aby to korektně fungovalo. Vypálil jsem to totiž přes nero a hapruje to. Díky moc za radu.

ja si myslim ze nez se stim otravovat by bylo to stahnout z netu :)