Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno UPC - volné TV programy v rozvodech

Zdarec,
mám otázku na majitele přípojek od UPC (a ty, co o tom něco taky vědí).

Mám doma internetovou přípojku od UPC. Zatím jsem to nezkoušel, ale prý bývá v rozvodech UPC dostupný nějaký TV vysílání. Vítě někdo, co tam je a jak je to vysílaný? Měl by to být analog. Co je tam za nabídku? Jak to naladit na obyčejné TV? Stačí zapíchnout anténu a naladit na analogové TV?
Je tohle vysílání přítomno v rozvodech standardně, nebo je to individuální?
Díky za odpovědi (z google jsem toho moc nepobral).

Tak přidávám něco k UPC teď mě končí smlouva za 310kč co jsem měl na rok a naběhlo by mě plná palba,tak jsem tam psal email že jestli by to nešlo nechat za tu cenu na další rok ,jinak že dávám výpověď ,odepsali že to nejde a poslali leták z novou nabídkou,tak jsem napsal ještě jednou že jsem byl spokojenej atd a kam mám poslat modem ,že smlouvu ruším pak mě volali nakonec jestli by to šlo za 390 tak jsem řek že nejspíš ne tak po poradě s vedoucí to nechali na další rok za 310Kč.:-D

Ještě mě nabídli tv za 28kč kč ty co jdou volně na stb+HD i když to je málo prachů tak jsem odmítl protože mě neodstřihli a jdou mě stejně.:-D